Gaia Merkez Konaklamasız Nefes Semineri

Gaia Merkez Konaklamasız Nefes Semineri

BÖLÜM 2:

Çalışanlar ve yatılı kamp imkanı olmayan danışanlarımız için; Konaklamasız, Gaia Bütünsel Yaşam Merkezi’mizde 2 bölümde gerçekleştirdiğimiz bu çalışma, Cuma günü saat 14.00 de başlayarak Pazar akşamı sona ermektedir.

Gelecek Konaklamasız  Nefes Semineri
Tarih:
Bölüm 2: 17 – 20 Ekim 2024
Yer: İstanbul – Gaia Bütünsel Yaşam Merkezi

Uluslararası Nefes Vakfı (IBF) Türkiye temsilcisi, Bilinçli Nefes Sistemi Kurucusu Kıdemli Eğitmeni Nilgül Tavsel ve deneyimli ekibiyle birlikte, doğası ve ortamı özel mekanlarda yaptığımız  Nefes Kamplarımızda veya hafta sonları Gaia Bütünsel Yaşam Merkezi’nde düzenlediğimiz seminerlerimizde sizi nefesinizle buluşturmak ve nefes farkındalığı yaratmaya davet ediyoruz.

Doğru ve açık nefes almayı öğrenmenin, bedensel sağlığımız, duygusal ve zihinsel dengemiz ve ruhumuz üzerinde yarattığı olumlu etkilerinin artık iyice farkındayız. Tüm bu faydalara ilave olarak, içinden çıktığımız pandemi döneminde açık nefesin bağışıklık sistemi ile olan ilişkisi tüm sağlıkçılar tarafından çok net olarak ortaya konmuş ve nefesin önemi defalarca vurgulanmıştır.

İçeriği oldukça zengin olan seminerimizde pek çok nefes seanslarının yanı sıra ‘Bütünsel İyilik ve Sağlığa’ hizmet eden pek çok kişisel gelişim ve araçlarını tanıma ve deneyimleme fırsatı bulacaksınız.

Seminer boyunca yapılan nefes seansları ile; yıllar içinde, hücre hafızamızda biriktirdiğimiz, olumsuz duygu ve düşüncelerimizin oluşturduğu düşük frekanslı enerjileri; özel bir teknik ile aldığımız nefesin yarattığı yüksek titreşimli enerji sayesinde pozitif forma dönüştürecek, nefesimizin tamamen açılmasını sağlayacaktır.

Hadi gelin! Nefes Seminerlerinde hep birlikte nefes alalım, nefeslerimizi açalım, hem fiziksel sağlığımızı destekleyelim hem de streslerimizden arınıp rahatlayalım, zindeleşelim. Neşe ve coşku ile dolup özümüze doğru bir yolculuğa çıkalım.

Kayıt ve bilgi için: nefes@nilgultavsel.com

 • 00

  gün

 • 00

  saat

 • 00

  dakika

 • 00

  saniye

Tarih

17 - 20 Eki 2024

Zaman

Tüm Gün Etkinliği

Yer

GAIA Bütünsel Yaşam Merkezi
Anadolu Hisarı, Gaia Bütünsel Yaşam Merkezi, Beykoz/İstanbul
QR Code

Yorum yap