Nefes Seminerleri

Nefes Seminerleri

Kazdağları’nda BİLİNÇLİ NEFES SEMİNERİ KAMPI

 

Sevgili Nefes Dostu Merhaba,

Sizleri, nefesinizle buluşturmak ve nefes farkındalığı yaratmak için 17 – 21 Mayıs 2023 tarihlerinde Kıdemli Eğitmenimiz Nilgül Tavsel ve deneyimli ekibi eşliğinde, Kaz Dağları Güre, Manastırhan Butik Otel’in büyülü enerjisi ve doğasında, sadece yılda bir kez yaptığımız Bilinçli Nefes Seminerimize katılmaya davet ediyoruz.

Doğru ve tam nefes almanın; fiziksel sağlığımız, duygusal ve zihinsel dengemiz ve ruhumuz üzerinde yarattığı olumlu etkilerinin artık iyice farkındayız. Tüm bu faydalara ilave olarak, pandemi döneminde nefesimizin bağışıklık sistemi ile olan ilişkisi de sağlıkçılarımız tarafından çok net olarak ortaya kondu, nefesin sağlığımız üzerindeki önemi defalarca vurgulandı.

İşte tam da bu yüzden, tüm bu bilgilerin ve çok daha fazlasının farkındalığı ile sizi doğru nefes almayı öğrenmeye ve nefesimizi açmaya davet ediyoruz.

Hadi gelin hep birlikte nefes alalım, nefeslerimizi açalım, hem fiziksel sağlığımızı destekleyelim, hem de streslerimizden arınıp rahatlayalım, zindeleşelim. Neşe ve coşku ile dolup kendimize doğru bir yolculuk yapalım.

İçeriği oldukça zengin olan seminerimizde; her gün yapacağımız nefes seanslarımızın yanı sıra bütünsel iyilik ve sağlığa hizmet eden çalışmalar ve pek çok kişisel gelişim ve farkındalık araçlarını tanıma ve deneyimleme fırsatı bulacaksınız.

Seminer boyunca yapacağımız nefes seansları ile; yıllar içinde, hücre hafızanızda biriktirdiğiniz olumsuz duygu ve düşüncelerinizin sebep olduğu düşük frekanslı enerjileri özel bir teknik ile aldığınız nefesin yarattığı yüksek titreşimli enerji sayesinde pozitif forma dönüştürerek, nefesinizin tamamen açılmasını sağlayacağız.

 • 00

  gün

 • 00

  saat

 • 00

  dakika

 • 00

  saniye

Tarih

08 - 12 Kas 2023

Zaman

Tüm Gün Etkinliği
QR Code

Yorum yap