Enerjisel Dengeleme ( Bio Resonanz)

İyi Yaşam Koçluğu ile Bütünsel Dengeleme
Stresin Saptanması ve Azaltılması,
Ruh, Zihin ve Bedenin Enerjisel Dengelenmesi
Yaklaşık 30 yıllık deneyim ve araştırma geçmişi olan, NASA’lı bir bilim insanı tarafından geliştirilen biyolojik geri-bildirim sistemi, bedenin enerji alanı ve bilinçaltı ile çalışmak üzere tasarlanmıştır. 10000’in üstünde farklı veri kullanarak uygulanan bu çalışma, bedende rahatsızlıklara yol açan sebeplerin belirlenmesini ve yaşam enerjisi akışını arttırmayı sağlar.
Vücuda gönderilen sağlıklı titreşimler sayesinde bozulan organ titreşimleri yeniden canlanır ve kronikleşmiş sorunlar, dengesiz duygular, alerjilere karşı güçlenme sağlanır.

 İyi Yaşam Koçluğu nedir ?  Seansın genel faydaları:

  • Derin gevşeme ve stresin bırakılması.
  • Ağrıların hafiflemesi.
  • Öfke, endişe gibi duyguların azalması.
  • Yaşam kalitesinde ve huzur duygusunda artış.
  • Daha derin ve dinlendirici uyku.
  • Bedeninizin genç, canlı ve tam güç çalışmasını sağlayan nörokimyasalların dengelenmesi.
  • Bedensel ve zihinsel farkındalığın artması

Seanslar, uygulama sırasında başa, el ve ayak bileklerine bağlanan özel bantlar aracılığıyla yapılır ve bu sırada rahatça oturmanız ya da uzanmanız yeterlidir. Çalışmamız, 10000’den fazla enerjik sinyalin bedeninize gönderildiği 3 dakikalık bir test ile baslar ve kişinin genel durumunun doğru ve geçerli bir resmi elde edilir. Test ile gelen veriler, Sistem tarafından en yüksek reaksiyon değerlerine göre değerlendirilir ve stresörler analiz edilerek bedeninizin ihtiyacı olan dengeleme süreçleri, 300’den fazla özel çalışma arasından seçilerek başlatılır.

Fiziksel dengenin yanı sıra, duygusal, zihinsel ve ruhsal açıdan optimum denge sağlanır. Hiçbir yan etkisi olmayan seanslar kişiye özel yapılır ve 1.5 – 2 saat sürer. Seans aralıkları kişinin içinde bulunduğu durumun akut ya da kronik olmasına göre değişiklik gösterebilmektedir.

Bu uygulamanın  en büyük özelliği, seansı alan kişinin kendini iyileştirme kapasitesini tetikleyip harekete geçirmesidir. Özellikle içinde bulunduğumuz duygusal tıkanıklıklar, kısır döngüler, dirençler, zaman içinde beyinde ve fiziksel bedende belli sinirsel bağlantıların sürekli kullanılması sonucu kişi tarafından tek başına aşılması zor bir hale gelir. Kendimizle savaştığımızı, aynı noktada döndüğümüzü hissederiz. Özellikle belli döngülerin altında yatan duyguların hücresel hafızadaki kayıtlarına ulaşılması ve Uygulayıcı Danışmanın desteğiyle bunları temizleyebilmesi sistemin, en büyük, en mucizevi faydalarındandır. Gerçekten de olayın kökenine indiğiniz noktada artık özgürleşme ve yeni olana geçebilme gerçekleşir.

Bu uygulama herhangi bir acı veya ağrıya yol açmaz ve sizi zorlamaz, beden-dostudur. Seans süreci tamamen ağrısız ve son derece rahat bir şekilde geçer; bazı kişiler, vücudu taranırken, bedenin bazı noktalarında çok hafif bir duyarlılık (karıncalanma, ısınma) hissettiklerini bildirmişlerdir.
Hastalık teşhislerinin altında yatan stres sebeplerinin dengelenmesi sonucunda aşağıdaki konularda iyileşme olabilir:

 Her türlü Stres Faktörünün Saptanması
⦁  Yorgunluk, Uykusuzluk, Depresyon
⦁  Cilt problemleri
⦁  Baş ağrıları 
⦁  Omurga problemleri, kireçlenmeler, sinir sıkışmaları
⦁  Gıda intoleransları, Alerjiler
⦁  Kilo problemleri
⦁  Kas problemleri, Ağrılar
⦁  Sindirim ve Bağırsak problemleri
⦁  Vitamin, mineral, amino asitlerin ve hormon eksikliklerinin saptanması ve dengelenmesi
⦁  Genel detox, ağır metal, ilaç etkileşimleri
⦁  Sinir sistemi rahatsızlıkları
⦁  Panik atak
⦁  Duygusal ve ruhsal dengesizlikler, duygusal travmalar
⦁  Aura taraması, çakra dengelemesi
⦁  Gençleşme, güzelleşme, selülit giderme
⦁  Alışkanlıkları bırakma
⦁  Karma Temizliği

Süper öğrenme Uygulamaları

⦁  Hafıza ve yaratıcılığın artırılması
⦁  Öğrenme bozuklukları
⦁  Odaklanma problemleri
⦁  Uzun ve kısa sureli hafıza becerileri