Özel Nefes Seansı

Özel nefes seanslarımız, Nefes Eğitmenimiz Nilgül Tavsel veya deneyimli koçları ile alacağınız birebir randevu ile yapılır.

Seans süresi, seans başındaki ve sonundaki koçluk süresine göre değişmekle birlikte, yaklaşık 1,5 ila 2 saat kadardır. Seanslar, karşılıklı farkındalık sohbeti ve seans bilgilendirmesinin ardından nefesinizin analizi ile başlar.

Nefes koçunuz desteği ve yönlendirmesiyle ağızdan veya burundan alacağınız Bilinçli Nefes Tekniği ile devam eder. Nefes Tekniğinin yarattığı yüksek frekanslı enerji alanı ile seans süresince, bilincin tüm seviyelerinde; fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal alanlarda arınma, dönüşüm ve tamamlanma gerçekleşmektedir.

Çalışmalardan tam verim alabilmeniz için katılmanız gereken seans sayısı kişinin nefes alış şekline göre değişmektedir. Biz nefesinizin tam açılması ve tam fayda için en az yedi  nefes seansı ile tamamlamanızı öneriyoruz.

Seanslarınızın hepsini özel seans olarak alabileceğiniz gibi, isterseniz grup nefes seansları,tam günlük atölyeler ya da hafta sonu çalışmalarına da katılarak tamamlayabilirsiniz.