Nefes Seminerleri

Nefes Seminerleri bireysel olarak nefesin faydalarını her aşamada tümüyle deneyimleyeceğimiz muhteşem bir çalışma olduğu gibi, Profesyonel Nefes Koçluğu Programlarının da ilk aşamasıdır. Nefes Seminerleri,  Akademimizde iki şekilde verilmektedir;

                                                      KONAKLAMASIZ İSTANBUL GAIA MERKEZ NEFES SEMİNERİ

Çalışanlar ve yatılı kamp imkanı olmayan danışanlarımız için; Konaklamasız, Gaia Bütünsel Yaşam Merkezi’mizde 2 bölümde gerçekleştirdiğimiz bu çalışma, Cuma günü saat 14.00 de başlayarak Pazar akşamı sona ermektedir.

Gelecek Konaklamasız  Nefes Semineri
Tarih:
Bölüm 1: 
Bölüm 2: 
Yer: İstanbul – Gaia Bütünsel Yaşam Merkezi

Uluslararası Nefes Vakfı (IBF) Türkiye temsilcisi, Bilinçli Nefes Sistemi Kurucusu Kıdemli Eğitmeni Nilgül Tavsel ve deneyimli ekibiyle birlikte, doğası ve ortamı özel mekanlarda yaptığımız  Nefes Kamplarımızda veya hafta sonları Gaia Bütünsel Yaşam Merkezi’nde düzenlediğimiz seminerlerimizde sizi nefesinizle buluşturmak ve nefes farkındalığı yaratmaya davet ediyoruz.

Doğru ve açık nefes almayı öğrenmenin, bedensel sağlığımız, duygusal ve zihinsel dengemiz ve ruhumuz üzerinde yarattığı olumlu etkilerinin artık iyice farkındayız. Tüm bu faydalara ilave olarak, içinden çıktığımız pandemi döneminde açık nefesin bağışıklık sistemi ile olan ilişkisi tüm sağlıkçılar tarafından çok net olarak ortaya konmuş ve nefesin önemi defalarca vurgulanmıştır.

İçeriği oldukça zengin olan seminerimizde pek çok nefes seanslarının yanı sıra ‘Bütünsel İyilik ve Sağlığa’ hizmet eden pek çok kişisel gelişim ve araçlarını tanıma ve deneyimleme fırsatı bulacaksınız.

Seminer boyunca yapılan nefes seansları ile; yıllar içinde, hücre hafızamızda biriktirdiğimiz, olumsuz duygu ve düşüncelerimizin oluşturduğu düşük frekanslı enerjileri; özel bir teknik ile aldığımız nefesin yarattığı yüksek titreşimli enerji sayesinde pozitif forma dönüştürecek, nefesimizin tamamen açılmasını sağlayacaktır.

Hadi gelin! Nefes Seminerlerinde hep birlikte nefes alalım, nefeslerimizi açalım, hem fiziksel sağlığımızı destekleyelim hem de streslerimizden arınıp rahatlayalım, zindeleşelim. Neşe ve coşku ile dolup özümüze doğru bir yolculuğa çıkalım.

                                 

                                                              NEFES SEMİNERİ KONAKLAMALI (5 Günlük Kamp)

Tarih: 8 – 12 Kasım 2023
Yer: The Sign Şile Hotel & Spa

Yılda sadece bir kere düzenlediğimiz, nefesimizin gücünü, kutsallığını ve büyüsünü deneyimleyeceğiniz, farkında olduğunuzun çok ötesinde bir deneyimi yaşayacağınız Bilinçli Nefes Semineri kampımıza sizleri davet etmek isteriz.

Seminerimiz 08 – 12 Kasım 2023 tarihinde Kıdemli Eğitmen ve Liderimiz Nilgül Tavsel ve deneyimli ekibi eşliğinde gerçekleşecektir.

Tüm seminer konaklamalı şekilde, İstanbul Şile The Sign Hotel & SPA’nın sakinliği ve yüksek enerjisi eşliği içinde olacaktır.

Nilgül Tavsel, 18 yıldır yurtiçi ve yurtdışında nefes sistemleri içinde yer alarak liderlik yapmaktadır. Bilinçli Nefes Akademisi Kurucudur. Uluslararası Nefes Federasyonu ( IBF) Yönetim Kurulu Üyesi olup, bu vakfın Türkiye temsilciliğini sürdürmektedir.

Seminerimiz, toplam 4 gece 5 gün sürecek olup çok zengin bir içeriğe sahiptir.

Bu eğitim, Nilgül Tavsel Nefes ve Koçluk Akademisi ‘Nefes Koçluğu Eğitimi’nin’ ilk aşaması, ön koşuludur. 

Kayıt ve bilgi için: nefes@nilgultavsel.com 
GSM: 533 050 66 76